Netuší někdo, jestli je fórum AL nadobro mrtvé? S asi 2-3 týdenním rozestupem vidím, že je nefunkční a nezaznamenal jsem, že by na něm někdo pracoval.  .

Je fórum akcniletenky.com mrtvé?

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Netuší někdo, jestli je fórum AL nadobro mrtvé? S asi 2-3 týdenním rozestupem vidím, že je nefunkční a nezaznamenal jsem, že by na něm někdo pracoval.

0

Všechno cajk, jen admin jaksi nezaplatil hosting fóra...

0 Citovat

Potrebovala jsem se na neco zrovna podivat a ne🤦‍♀️

0 Citovat

Tak snad jednou:

Ahoj…,

byl jsem donucen změnit webhosting, tj. přesunout web i s diskuzí k
nové hostující společnosti. Přechod se však zcela nezdařil a diskusní
fórum je proto nyní nedostupné. Tj. chyba není na Tvém zařízení.
Pracuji na jeho obnovení, avšak nevím, jak rychle se mi to podaří.

S pozdravem…

0 Citovat

Ano, mám také tyto informace. ;) Změna hostingu a údajně dočasně nedostupné fórum. 

 

0 Citovat

Ahoj, jak to vypada, mate nejake informace?:)

1 Citovat

Dovedu si představit, jak Brum brum trpí.

4 Citovat

Já myslím, že pije

0 Citovat

Tady už taky tak nežije jako před lety, ale AL fórum bylo v klinické smrti už před vypnutím, připomínalo diskuzi několika štamgastů v putyce s týdenními intervaly.

4 Citovat

Tak nějak. 

1 Citovat

Akorat kdyby se aspon dalo podivat do fora, jsou tam informace, ktere treba tady nejsou🤷

2 Citovat

Ak hľadáš niečo konkrétne možno to nájdeš spätne cez https://web.archive.org/.

0 Citovat

Zajímalo by mě, jak mohou stránky s tak zajímavým obsahem, vypadat jak z devadesátek.

0 Citovat

Pro mne je důležitější obsah než formát. Ne každá změna je k lepšímu.

2 Citovat

Nuny napsal(a):

Tady už taky tak nežije jako před lety, ale AL fórum bylo v klinické smrti už před vypnutím, připomínalo diskuzi několika štamgastů v putyce s týdenními intervaly.

Tohle pro mě byla výhoda, jelikož většina příspěvků aspoň byla k tématu.

4 Citovat

hlavne tam bolo velmi vela cestopisov, co napr. Alexx nikde inde nemal a s AL odisli aj tie do digitalneho neba, kedze zaloha neexistovala. Preto aj ja radsej pisem na svoj vlastny web a davam sem linky. Nie ze by som CL neveril, ale radsej si to pokazim sam :D

8 Citovat

Naprosto souhlasím Ridderem. Taky se nepotřebuji prokousávat nekonečnými debatami o ničem, jejichž jediným výstupem je mnohdy poměřování, kdo má většího;-)

1 Citovat

@Mandarinka. Diskuzi na cetujlevne sleduji pravidelně a žádných " nekonečných debat o ničem, jejichž jediným výstupem je mnohdy poměřování, kdo má většího" jsem si nevšiml. Dej mi nějaký příklad. Nebo se snažíš být jenom zajímavá? 

2 Citovat

zrejme jeste za Mikira😂

0 Citovat

@Mandre Mikir se vzdy vyjadroval slusne, neurazel, byl vzdy ochotny poradit. To casto jeho komantatori se chovali tak, jako by sezrali vsechnu moudrost a meli monopol na pravdu.

11 Citovat

No prave,  ty diskuze kolikrat byly dost pres caru.

0 Citovat

tonic napsal(a):

hlavne tam bolo velmi vela cestopisov, co napr. Alexx nikde inde nemal a s AL odisli aj tie do digitalneho neba, kedze zaloha neexistovala. Preto aj ja radsej pisem na svoj vlastny web a davam sem linky. Nie ze by som CL neveril, ale radsej si to pokazim sam :D

Přijde mi neuvěřitelný, že v dnešní době někdo nemá zálohu. Díky za info, po mnoha letech zavírám jednu z permanentně otevřených záložek v prohlížeči.

0 Citovat

Díky Al.com jsem začal levně cestovat a poznávat svět. Byl to pro mě jeden z nejlepších zdrojů praktických informací o cestování. Měl jsem to tam moc rád, i když jsem moc nepřispíval. Mělo to svoje kouzlo. Rád jsem četl vtipný cestopisy od Alexxe nebo prakticky info od Zennieho. R.I.P. nikdy nezapomenu. 

0 Citovat

Za mě AL super, nikdy nezapomenu akci chybka na Kypru, kdy jsem vlastně poprvé fyzicky poznal ty hlavní bardy a dodnes mám schovanou vlaječku z pařícího stolu.

@Mandarinka, souhlas!

@Karel, ad Mikir, přesně a díky za připomenutí.

A naposled, je to jen  o nezaplacení hostingu, na který bych milerád přispěl.

0 Citovat

Co si budeme povídat, kdo z tvůrců tohoto webu nevyrostl díky zmiňovanému serveru a především fóru? :) Jenže zatímco tady je to od začátku profi (v dobrém i zlém), tam to byl (skoro čistý) punk.

 

Babičko, kde jsi, potápíš se? 

2